18 film indirme yöntemleri

18 film indirirken karşımıza tonla web sayfası çıkmakta bu web sayfalarının çoğunda gereksiz tanıtımlar , ziyaretçiyi rahatsız eden veya nasıl bahsedeceğimi bilemediğim, monitörün üstünü kaplayan dev tanıtımlar.
Eminim ki ziyaretçilerde bizler gibi o durumdan yoruldunuz veya temiz 1 site arayışı durumundasınız ben ziyaretçilerin konumunuzda olsam hep google‘da üst sıralardaki sitelere tıklarım. Bu sayfalar baya bir kaliteli gözüküyor.Film izlerken dikkat çekmemiz diğer önemli olaysa , sayfalar Yüzde 90 winamp bulundurdukları dolayı , kimi ziyaretçiler filmleri seyredemiyor.
Tut ki sayfa düzgün ve toplu falan değilse benim fikrim , o web sitesinden film izlemeyin. Genellikle tümü mangır hedefli kurulmuş kötü hizmet sağlayan web sayfaları web siteleri konumunda bulunuyorlar.Videolarla alakalı bulunarak başka söylemem istenen şey sa en son vizyona atılan filmler ‘de güzel olacaktır. Şunlarada göz atmanızı umarım .
Film izlerken voluma veya video kaliteside fazla önemli bulunuyor . Bu çeşit özelliklere önem veren sitelerde bulunmanız bence daha iyi karşılanır .18 film izlerken bu çok önemli oluyor. Ses olmadan insan pek zevk alamıyor.
Reklamlar
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s